иконка глаза

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Для того, щоб продати та доставити замовлені товари покупцям, наш інтернет-магазин "dada-base.com" просить покупця надати особисті дані, необхідні для спілкування з покупцями, доставки замовлених товарів, а також ідентифікувати покупця, коли він оплачує товар. Інтернет-магазин "dada-base.com" зобов'язується не передавати особисті дані покупця третім особам. Покупці мають право відвідувати сторінки нашого інтернет- магазину без надання персональних даних до моменту замовлення товару, реєстрації на нашому сайті або підписки на розсилку новин.

Інтернет-магазин "dada-base.com" збирає персональні дані, а саме:
-ім'я та прізвище;
-електронна адреса;
-номер контактного телефону;
-країна проживання;
-адреса доставки;

Коли ви переглядаєте наш магазин, ми також автоматично отримуємо адресу інтернет- протоколу (IP) вашого комп'ютера, щоб надати нам інформацію, яка допоможе нам дізнатися про ваш браузер та операційну систему. Маркетинг електронною поштою: З вашого дозволу ми можемо надсилати вам електронні повідомлення про наш магазин, нові продукти та інші оновлення.
Коли ви робите покупку онлайн за допомогою кредитної картки, ви надасте інформацію про вашу кредитну картку на нашому сайті, щоб закінчити покупку. Дані Вашої кредитної картки будуть захищені за допомогою шифрування Global Sign. Правова основа полягає в тому, що обробка необхідна для того, щоб ми могли виконати наші договірні зобов'язання перед вами відповідно до договору купівлі-продажу.Ви маєте право у будь-який час відмовитися від наших маркетингових повідомлень, натиснувши на посилання відмови від підписки, що міститься у кожному листі, або зв'язавшись з нами на адресу shockcontent@dada-bace.comДОСТАВКА

Доставка по Україні здійснюється безкоштовно.
Ми користуємось послугами українського провайдера Nova Poshta.

Всі міжнародні замовлення надсилаються з DHL Express. Термін доставки залежить від пункту призначення. Як тільки Ваше замовлення буде надіслано, Ви отримаєте електронного листа з номером накладної для відстеження Вашого замовлення.

Вартість доставки кожного замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги товару, регіону та способу доставки на завершальній стадії оформлення замовлення.

Замовлення зазвичай надсилаються протягом 2 робочих днів із моменту оплати.МИТНІ ТА ІМПОРТНІ ЗБОРИ

Залежно від того, з якої країни територіально Ви робите покупку, можуть застосовуватися ввізні мита, коли вантаж досягає країни призначення.

На жаль, ми не контролюємо ці витрати і не можемо сказати Вам, якою буде їхня вартість, оскільки митна політика та вартість ввізного податку в різних країнах різняться.

Ми не беремо на себе жодних зобов'язань щодо сплати ввізного податку.ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ / ОБМІНУ

Дякую за покупку у DADABASE. Якщо ви передумали, ви маєте можливість обміняти один і той же товар(и) на інший розмір або повернути товар(и) на повне повернення.

Умови та правила повернення:

- Усі повернені товари мають бути повернені протягом 14 днів із дня доставки.
- Всі повернені предмети повинні бути неношені, не прані, без запаху парфумів та в комплекті з оригінальними бирками та упаковкою. - Всі товари, що повертаються, повинні бути добре упаковані, щоб не бути пошкодженими при доставці.
- При поверненні взуття переконайтеся, що коробка захищена зовнішнім шаром упаковки, оскільки вона є частиною виробу. Будь-яке пошкодження коробки може призвести до відмови у поверненні.
- Будь ласка, переконайтеся, що всі товари, що повертаються, відправлені з відстежуваною, застрахованою службою. Ми не можемо взяти на себе відповідальність за пошкоджені чи втрачені під час зворотного транзиту предмети.
- Якщо предмети повертаються з-за меж України, будь ласка, відзначте упаковку як “ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ”, щоб уникнути будь-яких митних зборів. Ми не несемо відповідальності за будь-які митні збори, що стягуються при поверненні. підлягають обміну чи поверненню.
Будь ласка, надішліть запит на shockcontent@dada-base.com, щоб зробити повернення чи обмін товару з номером замовлення. Ми видамо вам номер дозволу на повернення протягом 24 годин та подальші інструкції про те, як повернути Ваше замовлення.
Ми прагнемо очистити всі повернення протягом 48 годин після отримання вашого товару. Будь ласка, зверніть увагу, що повернення на кредитні картки зазвичай займає 2-3 робочі дні.


ДОГОВІР ОФЕРТИ

Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитись з договором оферти.