иконка глаза

Манифест DADA BASE

Мода у своєму втіленні та спрямованості залежить від епохи, в якій вона народжується, а люди моди-створення его епохи. Високою модою стане та, яка своїм змістом відобразить багатотисячні проблеми часу, мода, яка несе на собі сліди потрясінь останнього тижня. Найкращими дизайнерами стануть ті, які одержимі інтелектом часу, руки та серця яких творять. Порядок = безлад, его = не его, твердження=заперечення.

DADABASE Символізує примітивне ставлення до навколишньої дійсності, разом із нами у свої права входить нова реальність. DADABASE вказує на інтернаціональність руху, що не пов'язаний ні релігіями, ні кордонами, ні статевою приналежністю, ні віком чи культурою. Тут-кожний голова і кожен може сказати своє слово, коли йдеться про стиль.

Бути дадаїстом - значить бути противником відкладення солей. Просидіти лише мить на стільці-значить наразити на життя небезпеки. Хочемо здійснювати власні безумства, дотримуватися свого ритму. Моді, яка за допомогою заперечення прагне стати піднесеною, кажемо ТАК!