иконка глаза

Оплата

Ми приймаємо Visa та Mastercard.
Для резидентів України доступний варіант переказу грошей через Приват24 або термінал Приват Банку.

Всі ціни вказані у гривнях/євро/доларах США. Ціни у гривнях відображаються у нашому магазині за курсом на день завантаження нового товару. Ціни, вказані на сайті, не включають вартість доставки. Ціни на доставку будуть автоматично розраховані у процесі оформлення замовлення на основі обраного вами варіанта доставки. Розміри, загальна вага та кількість товарів у вашому кошику визначатимуть вашу підсумкову суму.


Безпека здійснення Вами платежу забезпечується сучасними методами перевірки, шифрування та передачі даних по закритих каналах зв'язку. Дані платіжної картки передаються лише у зашифрованому вигляді та не зберігаються на даному інтернет- ресурсі. При оплаті замовлення банківською картою обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що Ваші конфіденційні дані (реквізити картки, реєстраційні дані та ін.) не надходять до нас, їхня обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта.

Під час роботи з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської картки Держателя. Технологія передачі даних, що застосовується, гарантує безпеку по операціях з Банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL). Підтвердження вашої оплати буде відображатися на екрані, як тільки вона буде авторизована та прийнята. Ви також отримаєте підтвердження транзакції на вказану вами адресу електронної пошти. Chat with us, we are online!

Якщо у вас є питання стосовно вашого замовлення, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за адресою shockcontent@dada-base.com

иконки принимаемых карт: visa, mastercard